lek. med. Łukasz Czarnocki

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego II Wydziału Lekarskiego. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Ponadto jest pracownikiem naukowym Katedry Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wykładowca oraz uczestnik licznych szkoleń praktycznych z zakresu ortopedii i ultrasonografii narządu ruchu. W praktyce lekarskiej wykorzystuje badanie USG w kompleksowej diagnostyce chorób narządu ruchu, w sonochirurgii ambulatoryjnej oraz ortopedycznej. Ponadto prowadzi szkolenia lekarzy z zakresu USG narządu ruchu oraz medycyny regeneracyjnej. Autor wielu publikacji z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej i medycyny anty-aging.

Specjalizuje się w wielokierunkowym leczeniu i profilaktyce chorób narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych oraz zwyrodnienia stawów. W swojej praktyce zawodowej stawia na promocję zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i odpowiedniej diety w całym procesie terapeutycznym.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz wdrażaniem leczenia zachowawczego urazów aparatu ruchu. Wykorzystuje najnowocześniejsze, małoinwazyjne techniki leczenia przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz kolagenu. Konsultuje pacjentów i kwalifikuje ich do leczenia rehabilitacyjnego. Wykonuje iniekcje okołostawowe oraz dostawowe.

Zakres usług

  • Konsultacje lekarskie
  • Leczenie zachowawcze urazów i chorób przewlekłych narządu ruchu
  • Kwalifikacja do leczenia rehabilitacyjnego
  • Iniekcje okołostawowe i dostawowe
  • Zabiegi regeneracyjne ścięgien, więzadeł i stawów z wykorzystaniem czynników wzrostu, kwasu hialuronowego i kolagenu
  • Ultrasonografia stawów, mięśni, ścięgien i więzadeł
  • Chirurgia miniinwazyjna z wykorzystaniem USG