dr Konrad Lewandowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo – Lekarskim, który ukończyłem z wyróżnieniem.

Na co dzień pracuję w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Zapaleń Jelit tj. choroby Leśniowskiego – Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita Grubego w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem nieswoistych zapaleń jelit oraz czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna ECCO, Polskiego Klubu Trzustkowego oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Aktualnie zajmuje się badaniem braku odpowiedzi na leczenie biologiczne lekami z grupy anty – TNF alfa tj. infliximab i adalimumab, co jest tematem mojej rozprawy doktorskiej. Biorę udział w badaniach klinicznych dot. nowych leków biologicznych m.in. Risankizumab. Pracuje również jako Sekretarz w czasopiśmie gastrologicznym „Gastroenterology Review”. Jestem wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – kształcenie młodych adeptów medycyny w dziedzinie gastrologii i chorób wewnętrznych, co sprawia mi wielką przyjemność.

Systematycznie odbywam szkolenia podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu gastroenterologii, a w szczególności tematyki nieswoistych chorób zapalnych jelit.

W ramach medycyny estetycznej odbyłem liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczę w kongresach naukowych. Specjalizuję się w zaawansowanych zabiegach korekcyjnych twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Szczególnie w poprawie owalu oraz konturowaniu rysów twarzy. Ponadto umiejętnie potrafię łączyć powyższe metody z zabiegami rewitalizującymi i odmładzającymi skórę z wykorzystaniem mezoterapii, HIFU oraz urządzeń laserowych.