dr Michał Konik

Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym urazów obręczy barkowej, stawów – kolanowego, skokowego i biodrowego. Wykonuje operacje ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych i artroskopowych. Interesuje się traumatologią narządu ruchu i urazami sportowymi. DrKonik jest Absolwentem 1 Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zdobywa w Klinice Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zawodowe rozwija również w szpitalu Medicover konsultując pilne przypadki urazowo-ortopedyczne w ramach Ostrego Dyżuru. Odbył wiele szkoleń praktycznych z zakresu artroskopii stawu kolanowego, ramiennego, skokowego w tym także kadawerowych ( CEMED Polska, JOINT PRESERVATION Polska, Advanced Knee & Shoulder Arthroscopy York Anglia, Anke&Foot Mega Course Niemcy ).

Był uczestnikiem wielu konferencji i sympozjów naukowych o tematyce urazowo – sportowej w Polsce i za granicą (m.in. ISAKOS Lyon, Berlin Shoulder Congress, ESSKA Barcelona). Uczestniczył również kilkukrotnie w warsztatach praktycznych z zakresu ortopedii urazowej pod kierownictwem AO Trauma w Polsce i za granicą(AO Principles Polska, AO Advanced Polska, AO Master Course Szwajcaria). Prywatnie uwielbia pływać, jeździć na nartach, a Jego wielką pasją jest żeglarstwo. Od niedawna nowym zamiłowaniem dr Konika stał się również boks w LFC.