Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin medycznych. Mimo, iż nie zajmuje się, tak jak dotychczas znane specjalności leczeniem klasycznych schorzeń somatycznych to odgrywa istotną rolę w poprawie zdrowia pojmowanego według definicji WHO jako: „stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego
i społecznego, a nie wyłącznie brak choroby lub niedomagania”. Obecnie dzięki postępowi medycyny możliwa stała się poprawa niedoskonałości ciała także bez inwazyjnych zabiegów operacyjnych.

Specjaliści MD Clinic umożliwią Państwu wykorzystanie potencjału wiedzy medycznej w celu wydobycia naturalnego piękna. Wykonujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lekarze MD Clinic posiadają wieloletnią praktykę kliniczną oraz liczne certyfikaty zaświadczające o wiedzy i umiejętnościach w tej dziedzinie.

W MD Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, między innymi: mezoterapia, iniekcje toksyny botulinowej, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, peeling leczenie nadpotliwości i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z zespołem i stosowanymi metodami.