Mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia to świetna metoda rewitalizacji skóry, likwidacji objawów zmęczenia, rozjaśnienia i wygładzenia okolic oczu, a także odmłodzenia dłoni, szyi i dekoltu. Może być stosowana w każdym wieku i do każdego rodzaju skóry, daje doskonałe efekty jako metoda uzupełniająca zabiegi modelujące i liftingujące wykonywane za pomocą wypełniaczy.

Polega na ostrzykiwaniu skóry koktajlami rewitalizującymi, które oprócz kwasu hialuronowego mogą zawierać np. witaminy, peptydy, aminokwasy, antyoksydanty czy substancje rozjaśniające. Zabieg można też wykonać z użyciem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z krwi pacjenta (Regeneris). W czasie konsultacji lekarz dobiera substancje najlepiej odpowiadające potrzebom skóry pacjenta i indywidualnie ustala program zabiegów. Zwykle zaleca się powtórzenie ich w serii 4 – 6.

Mezoterapia to też sprawdzona metoda redukcji cellulitu i miejscowego wyszczuplania. Istnieją też koktajle, które podawane regularnie skutecznie hamują wypadanie włosów i stymulują wzrost nowych. Wszystkie zabiegi są dostępne w naszej klinice.