dr Michał Ciebiera

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Pracuje w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. Orłowskiego – CMKP w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej, jest to ośrodek najwyższego stopnia referencyjności, zajmujący się diagnostyką i leczeniem najbardziej skomplikowanych przypadków z zakresu położnictwa, patologii ciąży i ginekologii.

Uczestnik konferencji naukowych, autor publikacji w piśmiennictwie krajowym i międzynarodowym. Udziela porad w zakresie położnictwa i ginekologii dotyczących planowania i prowadzenia ciąży, antykoncepcji oraz leczenia szerokiego spektrum dolegliwości ginekologicznych.

Posiada międzynarodowe certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation FMF) w zakresie USG ciąży, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) w zakresie ultrasonografii w położnictwie, diagnostyce prenatalnej i ginekologii. Wykonuje pełne spektrum badań USG ginekologicznych, ciąży oraz prenatalnych. Wykonuje histeroskopie, laparoskopie, inne operacje oraz drobne zabiegi ginekologiczne. Posiada certyfikat z badań klinicznych ICH GCP. Prowadzi badania kliniczne z zakresu nietrzymania moczu i pęcherza nadreaktywnego.

Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posługuje się biegle językiem angielskim