.

dr n. med. Jarosław Strychar

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Po ukończeniu Uniwersytetu Medycznego w Mińsku w 1998 roku pracował
w Centrum Leczenia Urazów Kręgosłupa. W ramach współpracy międzynarodowej w latach 2001 – 2003 odbył szkolenie z chirurgii ręki w Klinice Traumatologii i Chirurgii Ręki UM w Poznaniu. W latach 2004 – 2005 pracował
w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki UM w Szczecinie gdzie uzyskał stopień doktora nauk medycznych za przeprowadzone badania naukowe małoinwazyjnych metod leczenia zespołu kanału nadgarstka.

Od 2006 roku pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji UM w Warszawie na stanowisku asystenta, następnie – starszego asystenta. W 2010 roku uzyskał dyplom specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas staży w renomowanych ośrodkach chirurgii ręki w Wielkiej Brytanii (Londyn), Niemczech (Schwerin) i Portugalii (Lizbona). Jest stypendystą Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej (ESSKA) oraz Europejskiej Federacji Towarzystw Chirurgii Ręki (FESSH). Obecnie wykonuje wszystkie rodzaje operacji z zakresu chirurgii ręki u dorosłych.

Więcej informacji na stronie: www.drstrychar.com

.