dr n. med. Olga Sieniawska – Bucella

Dr n. med. Olga Sieniawska-Buccella  – otolaryngolog dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie studiów brała udział w rocznej w wymianie międzynarodowej w Facolta’ di Medicina e Chirurgia, Universita’ degli Studi di Siena we Włoszech. Ponadto podczas studiów oraz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego nabywała doświadczenia i rozwijała umiejętności chirurgiczne w zagranicznych klinikach akademickich (General Surgical Ward Specialising in Breast and Endocrine Surgery, Royal Victoria Infirmary, The Newcastle upon Tyne Hospitals, Wielka Brytania oraz Dipartimento di Otorinolaringoiatria, Azienda Ospedaliera Universitaria Senese, Siena, Włochy). Szkolenie specjalizacyjne odbyła i ukończyła w Klinice Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, podczas którego brała aktywny udział w chirurgicznych kursach doszkalających w Polsce i za granicą.

W swojej praktyce lekarskiej podchodzi holistycznie do problemów zdrowotnych pacjentów w każdym wieku. Wdrażane i proponowane metody leczenia opiera na wynikach badań naukowych. Swoje doświadczenie budowała do tej pory w państwowych oraz prywatnych placówkach.

Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, szczególnie z zakresu otorynolaryngologii jest dla niej priorytetowe. Ukończyła Szkołę Doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i otrzymała stopień doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w 2019r. Jest autorem publikacji naukowych oraz aktywnym uczestnikiem konferencji o zasięgu międzynarodowym i krajowym. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Konsultuje chorych również w języku angielskim i włoskim.

Leczone choroby:

- zapalenie ucha

- choroby laryngologiczne

- zapalenie zatok

- zapalenie gardła

- zapalenie migdałków

- zapalenie krtani

- ból zatok

- polipy nosa

- chrapanie